CEOTEK MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ; 2018 yılında kurulmuş bünyesinde 20 yılı aşkın tecrübe hayatına sahip Makina Mühendisleri, Kaynak Mühendisi ve Tahribatsız Muayene Uzmanlarının oluşturduğu bir firma olarak Adana’ da çalışma hayatına başlamıştır.

Misyonumuz

İş Sağlığı ve Güvenliği kültürünü geliştirerek gerek saha uygulamaları gerekse yasal mevzuat kapsamında tüm hizmetlerimizde en iyi, en kapsamlı ve en kaliteli hizmeti, zamanında vermektir.

image description

Vizyonumuz

Üstlendiği sorumluluk bilinciyle, dürüstlük, bağımsızlık, tarafsızlık, gizlilik ilkeleriyle ulusal/ uluslararası kontrol, standart ve test yöntemleriyle hizmet verdiğimiz işletmelere çözüm ortağı olabilme, sektöründeki farklılığını daima gösteren ve referans gösterilen saygın, güvenilir, öncü ve yenilikçi bir firma olmaktır.

Hizmetlerimiz

Teknolojiyi yakından takip eden, kendini sürekli olarak yenileyen genç ve uzman personellerimiz tarafından, işletme koşullarınıza göre kalibrasyonlu ölçüm araçları vasıtasıyla zamanında iş teslim etme ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle gerçekleştirilmektedir.

İşletmeniz bünyesindeki ekipmanlarınızın periyodik kontrollerini yapan kişilerin tarafsızlık, bağımsızlık ve güvenilirlik açısından kontrol ettikleri ekipmanların satıcısı, montajcısı, kullanıcısı, bakımcısı gibi kişiler olmamasına dikkat ediniz.

Sizlere bağımsız, tarafsız ve güvenilir kontrol hizmeti sunan CEOTEK MÜHENDİSLİK’ten ücretsiz keşif ve bilgi talebinde bulunmak için bizlere başvurunuz

TAKIMIMIZ

image description
ELİF DOĞRUYOL

Makina Yüksek Mühendisi

image description
EMİNCAN ALKAN

Makina Mühendisi, Tahribatsız Muayene Uzmanı

image description
OKAN ERDENİZ

Makina Mühendisi, Kaynak Mühendisi, Tahribatsız Muayene Uzmanı

HIZLI, KALİTELİ VE UYGUN HİZMETİ ALMAK İÇİN!!

loader